SFP LC Singlemode 100/1000 DMI

Singlemode SFP module

Läs mer Läs mindre
Producent: Teletec
E-Nummer: 5179800
Produktnummer: 112961
Lagertyp: Lagervara
I Lager

SFP LC Singlemode 100/1000 DMI

* Produkten omfattas av Kemikalieskatt

* Vi reserverar oss för eventuella felaktigheter. Produktens funktioner och specifikation kan komma att ändras utan föregående meddelande.

Vi hittade andra produkter som du kanske gillar!
Föregående Nästa
COPYRIGHT © 2022. TELETEC CONNECT